Hakkımızda

 

Eskişehir otomotiv sektöründe oto ekspertiz hizmetine ihtiyacınız olabilir. Bu sektörde ihtiyacınıza en doğru çözümü ise Eksperim 26 Oto Ekspertiz ile bulabilirsiniz. Oto ekspertiz, araç hakkında uzman görüşü alma anlamına gelmektedir. Araçların teknik ve estetik açıdan değerlendirilmesi için oto ekspertiz hizmetinden faydalanmak gerekir. Araç sahipleri başta olmak üzere bu hizmetten faydalanmak isteyenler Eskişehir’de firmamızla iletişime geçebilir.

 

Oto ekspertiz işlemi en çok ikinci el araç almada işe yaramaktadır. İkinci el araçların alım satım işlemlerinde sıklıkla tercih edilen oto ekspertiz hizmeti uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Profesyonel kişiler tarafından aracın teknik incelemesi yapılmakta, araç içindeki cihaz ve ekipmanlar değerlendirilmektedir. Araç kullanıcılarının fark edemeyeceği bazı detaylar bulunmaktadır. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde araç hakkında tüm detaylar kolaylıkla fark edilir. Uzman destek alan araç kullanıcıları bu sayede pek çok sorunun kolaylıkla tespit edilmesini sağlayabilir. Oto ekspertiz hizmeti sonrasında aracın durumu rapor edilmektedir. İnceleme sonucunda temiz, hasarsız ya da az kullanılmış gibi rapor sonucu çıkarılmaktadır.

 

Oto ekspertiz hizmeti sayesinde aracın kilometre ve hasar geçmişi tespit edilmektedir. Önemli bir işlem olan oto ekspertiz çalışmaları firmamız tarafından araç sahipleri için verilmektedir. Uzman kadromuz aracılığıyla verilen bu hizmet güvenilirdir. Doğru ve uygun fiyat aralığında bu hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz. Herhangi bir zarara uğramadan, ihtiyacınız olan güvenilir hizmetten faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler, profesyonel çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.